مجوز فعالیت برای شرکت های حمل و نقل گردشگری صادر می شود – دانلود زیرنویس فارسی

سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به شرکت های حمل و نقل گردشگری مجوز فعالیت می دهد

سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به شرکت های حمل و نقل گردشگری مجوز فعالیت می دهد.

برای این منظور متقاضیان باید درخواست خود را به ادارات کل استانی سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری ارایه دهند.

بر اساس ابلاغ شماره ۳۵/۹۷۲۱۰۰ مورخ ششم فروردین ۹۷ رئیس سازمان میراث فرهنگی، شرکت هایی که بر اساس این مجوز تاسیس خواهند شد نسبت به ارایه خدمات حمل و نقل گردشگری به گردشگران داخلی و خارجی بطور مستقیم، یا غیر مستقیم از طریق تاسیسات گردشگری، در قالب اجاره خودرو با راننده یا بدون راننده می توانند اقدام کنند.

بررسی صلاحیت های فردی و اخذ تضمین حسن انجام کار از مراحل صدور مجوز است.

تامین حداقل ۲۰ خودرو با عمر حداکثر ۵ سال و بیمه نامه کامل از شرایط اختصاصی تاسیس شرکت های حمل و نقل قید شده است. ایجاد شعبه در ۲ استان دیگر امکانپذیر است.

خودروها شامل اتوبوس، مینی بوس، ون، کاروان و انواع خودروهای سبک و انواع وسایل تفریحی هوایی و دریایی است. رانندگان شرکت های یاد شده باید به یک زبان خارجی آشنایی داشته باشند. مدت اعتبار مجوزها ۳ ساله و قابل تمدید است همچنین دفاتر خدمات مسافرتی داری مجوز نیز می توانند برای این امر اقدام کنند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری مهر » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

متقاضیان بایستی ماهیت حقوقی داشته و از حداقل ۵۰ متر مربع فضای اداری یا تجاری یا گردشگری برخوردار باشند. ارایه تضمین یکصد میلیون تومانی به اضافه تامین پارکینگ برای حداقل ۲۰ درصد از تعداد کل خودروها و تابعیت ایرانی از مهمترین شرایط تاسیس اینگونه از شرکت هاست. حداقل شرایط سنی و تحصیلی ۲۵ سال و مدرک کارشناسی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *