نتایج کاروان ایران در اولین روز بازی‌های یونیورسیاد + آمادگی راهنمایان گردشگری برای معرفی سیستان و بلوچستان – دانلود زیرنویس فارسی

ایسنا: بیست و نهمین دوره بازی های جهانی دانشجویان (یونیورسیاد ۲۰۱۷) امروز (یکشنبه) در کشور چین تایپه و در شهر تایپه آغاز شد

تیروکمان:

محمد فتوحی و علی رهبر در اسلحه سابر به مدال برنز دست یافتند.

والیبال:

*نتایج نمایندگان ایران در روز نخست/

میلاد رشیدی، امید طاهری و یاسر عمویی در بخش مردان و افسانه شفیعی و فرشته قربانی به مرحله بعد صعود تعمیرات تخصصی لپ تاپ کردند.

مهدی جمالی فشی در بخش مردان و فاطمه حسام در بخش زنان توانستند در بخش پومسه مقام سوم و برنز بازی‌ها را به دست آورند.

ایسنا: بیست و نهمین دوره بازی های جهانی دانشجویان (یونیورسیاد ۲۰۱۷) امروز (یکشنبه) در کشور چین تایپه و در شهر تایپه آغاز شد. کاروان ایران در روز نخست چهار مدال برنز  در رشته های تکواندو و شمشیربازی کسب کرد.

تکواندو:

تیم ملی والیبال دانشجویان تعمیرات گوشی ایران در اولین مسابقه خود به مصاف قبرس رفت و در نهایت توانست با نتیجه ۳  بر صفر به پیروزی برسد.

حمید سجادی‌فرد ملی پوش ۱۰۰ + کیلوگرم ایران به مصاف آنتون براچف از روسیه رفت و در حالی که یک دقیقه و ۵۴ ثانیه به پایان مبارزه زمان بود ضربه فنی شد. سجادی فرد در شانس مجدد ابتدا آرش ولی زاده ملی پوش ایرانی الاصل آمریکا را شکست داد اما در دور بعد مغلوب بنیامین بویزگارن از آلمان شد و از تعمیر لپ تاپ ایسوس دور رقابت‌ها کنار رفت.

جودو:

شمشیربازی:

——————-

کانون راهنمایان #گردشگری ایران آماده عرضه هر گونه خدمات آموزشی به راهنمایان #گردشگری استان #سیستان و #بلوچستان است
افتخاریان خاطرنشان کرد: «راهنمایان گردشگری خط مقدم ارتباط با علاقه مندان این حوزه هستند که می توانند کمک کننده به معرفی زیبایی خرید بلیط هواپیما ماهان ها و فرهنگ و تمدن هر منطقه باشند.»

کانون راهنمایان #گردشگری ایران آماده عرضه هر گونه خدمات آموزشی به راهنمایان #گردشگری استان #سیستان و #بلوچستان است.

او تاکید کرد: «کانون راهنمایان گردشگری ایران با توجه به وجود ظرفیت های کلان گردشگری در سیستان و بلوچستان و لزوم تسهیل نگاه ها، آماده عرضه هر گونه خدمات آموزشی به راهنمایان آموزش تعمیرات موبایل رایگان گردشگری این استان است.»

وی با اشاره به قابلیت های فراوان و دیدنی سیستان و بلوچستان گفت: «باید نگرش به این استان دیدنی و جذاب تغییر کند و زیبایی و جاذبه های گردشگری این استان در بخش های مختلف فرهنگی، ورزشی و مذهبی به زیبایی برای همگان نمایان شود.»

به گزارش «میراث آریا»، عضو هیات مدیره کانون انجمن های راهنمایان گردشگری ایران در اولین گردهمایی راهنمایان گردشگری و تجلیل اپل سنتر از فعالان صنعت گردشگری سیستان و بلوچستان در زاهدان اظهار کرد: «کار راهنمایان گردشگری هنر خاطره سازی در سرزمینی با این همه قدمت و آثار بی نظیر دیدنی است.»

بهنام افتخاریان میهمان نوازی را از ویژگی های بارز ایرانیان ذکر کرد و گفت: «آنچه در عصر کنونی با وجود جذابیت های مختلف در دنیا به صنعت گردشگری ایران ارزش افزوده می بخشد، میهمان نوازی مردم است.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *